Nieuws Focus en WTV: 10 augustus
Programma's
Nieuws Focus en WTV: 10 augustus
Onbekenden steken verboden vuurwerk af aan de brandweerkazerne van Ieper. De politie onderzoekt de zaak en spoort de daders op.
In Heuvelland zijn de werken aan de Seulestraat eindelijk begonnen. De straat is ook bekend als 'de slechtste straat van Vlaanderen'.
Beernem zet een jager in tegen de konijnenplaag, onder meer aan de begraafplaats in Sint-Joris. En dat zorgt voor nogal wat reacties.
Bij ons zal de zonsverduistering woensdag het best te zien zijn aan de kust. Intussen loopt het storm voor de eclipsbrilletjes. (beeldjes file uit 113)
En De Dolfijntjes sluiten een succesvolle editie van Festival Dranouter af. Voor de kampeerders is het een lastige maandagochtend van inpakken en wegwezen. [ beelden camping uit 104]