Nieuws

Ser­pen­ta­ri­um blijft dan toch in Blankenberge

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Het serpentarium in Blankenberge moet dan toch niet verhuizen. De eigenaar had de huurovereenkomst opgezegd omwille van de hoge huurprijs, maar er is alsnog een oplossing gevonden.

Op 31 december 2016 zou het serpentarium in Blankenberge dichtgaan. De eigenaar zag zich tot die beslissing genoodzaakt, omdat de hoge huurprijs van het pand de exploitatie onvoldoende rendabel maakte.

Het stadsbestuur voerde de afgelopen maanden discreet overleg en nu is het dus toch tot een akkoord gekomen. 

Philip Konings, schepen voor Toerisme (Open Vld): “Van zodra bekend raakte dat overwogen werd om de attractie te sluiten, stelden wij voor een bemiddelaarsrol te spelen én actief mee te zoeken naar oplossingen om de rentabiliteit van het Serpentarium te vergroten. KMDA is immers voor de badstad één van de grote toeristisch-recreatieve partners.”

De intense samenwerking tussen het stadsbestuur en KMDA heeft uiteindelijk tot een positief resultaat geleid. Het Serpentarium blijft bestaan en ook de werkgelegenheid blijft behouden.

De redactie