Nieuws

Oma Plop­sa is 90

'Oma Plopsa’ – Rachel Lammens - is 90 jaar geworden! En dat werd in Plopsaland uitgebreid gevierd.

 

Rachel werd afgehaald in het rusthuis waar ze sinds kort verblijft. In een witte Limousine ging de rit van De Panne naar Adinkerke, waar Rachel werd verwelkomd door Parkmanager Wim Wauters en Maya de Bij.

Grootste fan

Rachel is zonder twijfel de grootste Plopsaland-fan. Daaraan heeft ze ook de titel ‘Oma Plopsa’ te danken. Oma Plopsa, Rachel Lammens, is al vanaf het eerste uur fan van Samson & Gert. Samen met haar man keek ze naar iedere aflevering van Samson & Gert en reisde ze het hele land af om de shows van het duo te kunnen zien.

“Ik was in de wolken toen ik in 1999 hoorde dat Studio 100 het voormalige Meli Park vlakbij mijn voordeur had overgenomen, uitgerekend het park waar ik vroeger zelf heb gewerkt!” zegt Rachel nog steeds vol enthousiasme. “De eerste jaren ging ik dagelijks op bezoek en woonde ik alle voorstellingen van Samson & Gert bij, nu ga ik nog enkele keren per jaar”.

Parkmanager Wim Wauters kan dat beamen. “Rachel heeft Plopsaland al meer dan 1.500 keer bezocht! Ze is niet alleen de oudste Plopsaland-fan maar ook de trouwste. Ze is dan ook enorm geliefd bij onze medewerkers.”

Eerst kon Rachel de ‘Samson en Gert’ show bijwonen van op de eerste rij en kreeg zij uit handen van Gert Verhulst naast verjaardagswensen ook een mooie ruiker bloemen. Daarna werd Rachel in het gezelschap van Kabouter Klus het park rond gevoerd in een open oldtimer.

José Tyteca

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?