De EK-gekte lijkt stilaan op gang te komen, maar toch zal de sfeer anders zijn. Fairs & Events in Waregem gaat er voor, terwijl Duivels Kortrijk de handdoek in de ring gooit. Kortrijk pakt trouwens uit met eigen regels voor wie iets organiseert.
Chris Baert van Fairs & Events Waregem en ook directeur van de Expo is nu al enthousiast. Op het terrein naast Waregem Expo kan je straks de matchen van de Rode Duivels op groot scherm volgen. Reserveren per tafel van vier is de boodschap. Dat is voorlopig niet rendabel, maar ze hopen op een versoepeling vanaf 1 juli, waarbij dan 2.500 supporters buiten wél kan.
Leeg Schouwburgplein
Het schouwburgplein in Kortrijk blijft dan weer voorlopig leeg. De organisatie achter Duivels Kortrijk ziet zo'n klein voetbaldorp niet zitten. Kortrijk pakt trouwens uit met een eigen EK-kader. Bij een Voetbaldorp is er sowieso een volledig protocol, maar er is ook een ruime meldingsplicht. (lees verder onder de video)
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?