Nieuws

Jong Groen vraagt aan­dacht om uit­gaans­buurt Oostende

Jong Groen vraagt de stad Oostende om de uitgaansbuurt rond de Langestraat in Oostende te heropwaarderen.

De Langestraat is sinds jaar en dag de plaats om uit te gaan in Oostende, maar de laatste jaren is de buurt geëvolueerd naar een klein aanbod van moedige cafés. Het is tijd dat de stad actie onderneemt volgens Jong Groen. 

De stad moet de buurt nieuw leven inblazen en dan gaat het niet alleen om veiligheidsaangelegenheden. Ook moet er ingezet worden op een gevarieerd aanbod aan cafés en clubs. De jongerenpartij onderneemt zelf ook al actie en zal op sociale media peilen naar de noden in de buurt. "Jongeren zijn de consument van de uitgaansbuurt. We willen weten waar de zwaktes liggen en wat nu al goed is. Zonder te luisteren naar de jongeren kan de buurt niet openbloeien," zegt Rémy Bonny voorzitter Jong Groen Middenkust.

Groen vraagt ook nog aan het stadsbestuur om geen sloopvergunningen meer uit te delen in de buurt. Jong Groen is een affichecampagne gestart met de slogan: Langestraat = Feeststraat!"

Sander Van Nieuwenhuyse

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?