Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.
Meer dan 2.500 lopers namen gisterenavond deel aan de eerste 'Glow Run' in Kortrijk. Met opvallende lichtgevende outfits liepen ze door de stad als aftrap van de kerstsfeer in Kortrijk.
Gisterenavond werd de Kerstmarkt in Kortrijk geopend met vuurwerk. Voor het eerst in tien jaar is er naast de klassieke kraampjes ook opnieuw plaats voor een ijspiste op de Grote Markt.
Ook nieuw is dus de Glow Run: Kortrijk springt daarmee op de trein van succesvolle loopevenementen die sport en sfeer met elkaar combineren zoals de Urban Trails die ook in onze provincie als paddenstoelen uit de grond schieten. Bij de Glow Run liepen recratieve lopers een parcours van 5 of 10 kilometer door het stadscentrum met lichtgevende outfits en attributen, als start van de kerstsfeer in Kortrijk.
Glowrun (@ Kortrijk - @8500kortrijk in Kortrijk, West-Vlaanderen) https://t.co/t0ThBfakoo pic.twitter.com/9TyjAIA3sc
— Koen Byttebier (@KoenByttebier) 9 december 2016
#lichtjes aan de #leie #glowrun #kortrijk #igkortrijk #running #nightphotograpy #Fluor pic.twitter.com/YSxZPiKfrN
— Geert Vanhaverbeke (@GVanhaverbeke) 10 december 2016