Nieuws

Bre­de­ne krijgt nieuw zwem­bad in de campingzone

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Het gemeentebestuur van Bredene kondigde gisteren aan dat er een nieuw zwembad komt in de recreatiezone Grasduinen. Burgemeester Steve Vandenberghe (Sp.a) spreekt over "ons eigen Central Park".

Bredene besliste eerder al dat het vanaf 2019 wou starten met de bouw van een nieuw zwembad, als vervanger van het - nochtans recent gerenoveerde - zwembad aan de Spuikomlaan. Gisteren verklapte de Bredense burgemeester in Het Nieuwsblad ook de locatie van dat nieuwe zwembad: de Grasduinen, een recreatiezone centraal gelegen in Bredene, volledig omringd door verschillende campings.

De bouw moet starten in 2019. Er komt ook een grote parking en een nieuwe toegangsweg via de Duinenstraat waarvoor enkele stukken grond onteigend worden.

"Het is de taak van een toeristische gemeente als Bredene om een zwembad te blijven uitbaten", zegt burgemeester Steve Vandenberghe aan Het Nieuwsblad. "Het nieuwe zwembad zal meer zijn dan een 25-meterbad. We willen ook een welness, glijbanen en entertainment voor kinderen en jongeren."

De redactie