Zwem­bad Moor­s­le­de is af

Het vernieuwde zwembad in Moorslede is af en werd gisteren officieel geopend in het bijzijn van onder andere Vlaams minister-president Geert Bourgeois.

In september vorig jaar startten de werken aan het zwembad De Amfoor in Moorslede en gisteren was dan de officiële opening. Het hele project werd financieel mede mogelijk gemaakt met hulp van de buurgemeenten Staden, Zonnebeke en Langemark-Poelkapelle.

Naast een zwembad is er ook een ligweide, een gewenningsbadje voor de kleinsten, een grotere cafetaria en een “kijkzone” voor de ouders. Het zwembad is volledig milieuvriendelijk en energiezuinig zijn en mikt op senioren, kinderen en mindervaliden.

Op 31 oktober is er opnieuw feest, voor de opening van de cafetaria.

 

 

Renovatie zwembad De Amfoor scoren door samenspel! #Moorslede #Zonnebeke #Langemark-Poelkapelle #Staden en #Vlareg pic.twitter.com/0yB9aOPhSd

— Geert Bourgeois (@GeertBourgeois) 23 oktober 2015

De redactie

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?