Nieuws

Stads­lijst zoekt Stadsmakers

In Oostende lanceert de Stadslijst een participatieproject om samen met de Oostendenaars een verkiezingsprogramma op te stellen.

In februari stemden de leden van Sp.a in Oostende al voor het idee van een Stadslijst voor de gemeenteraadsverkiezingen van volgend jaar. De lijst zal dus niet alleen bestaan uit socialisten, iedereen is welkom. De Stadslijst is een initiatief van burgemeester Johan Vande Lanotte. Nu is de Stadslijst op zoek naar Oostendenaars die mee willen nadenken over het verkiezingsprogramma. Uiteindelijk zullen er Oostendenaars uitgekozen worden die samen het programma mee zullen bepalen. Die  100 moeten een goeie mix zijn van de bevolking. Zo zal er ook over gewaakt worden dat er voldoende mensen van vreemde afkomst tussen zitten.

Het project wordt bewaakt door journalist Gui Polspoel en professor sociologie Katia Levecque aan de UGent. Zij zullen niet op de lijst staan.

Meer informatie vind je op www.destadslijst.be

In februari stemden de leden van Sp.a in Oostende al voor het idee van een Stadslijst voor de gemeenteraadsverkiezingen van volgend jaar. De lijst zal niet alleen bestaan uit socialisten, iedereen is welkom. De Stadslijst is een initiatief van burgemeester Johan Vande Lanotte.

Nu is de Stadslijst op zoek naar Oostendenaars die mee willen nadenken over het verkiezingsprogramma. Uiteindelijk zullen er 100 Oostendenaars uitgekozen worden die samen het programma mee zullen bepalen. Die 100 inwoners moeten een goeie mix zijn van de Oostendse bevolking. Zo zal er ook over gewaakt worden dat er voldoende mensen van vreemde afkomst tussen zitten.

Het project wordt bewaakt door journalist Gui Polspoel en professor sociologie Katia Levecque aan de UGent. Zij zullen niet op de lijst staan.

Meer informatie vind je op www.destadslijst.be

Nathalie Dewulf