De Stadslijst in Oostende stelt een nieuwe kandidaat voor: zaakvoerster Veronica Bersteneva. Ze staat op de negende plaats.
Veronica is 29 jaar en zaakvoerster van Bistrot op het Monacoplein. "Vanuit mijn professionele achtergrond wil ik mij richten op het uitgaansleven. Ik merk in de algemene opinie dat het uitgaansleven in Oostende zou achteruit gaan. Ik wil daar op een constructieve en positieve manier verandering in brengen".
Intussen schuift Jasna Ameye op in de lijst naar plaats 5. De gedrevenheid om met voor Oostende in te zetten is de laatste maanden alleen maar gegroeid. "Als zelfstandig onderneemster kom ik dagelijks in contact met Oostendenaars. Die gesprekken werpen vaak een frisse kijk op thema’s die elke Oostendenaar aanbelangen. En die frisse ideeën wil ik realiseren".’
Op vandaag telt de stadslijst 15 stadsmakers en 25 sp.a-kandidaten.