Het kiescollege van N-VA Nationaal heeft gisteren vergaderd om de ontwerplijsten op te stellen voor de verkiezingen van 26 mei.
Volgende week dinsdag worden deze lijsten verder besproken op het West-Vlaams Provinciaal Kiescollege. Zoals bekend worden Sander Loones en Bert Maertens lijsttrekker voor de Kamer en het Vlaams Parlement. Op plaatsen twee verschijnen twee nieuwe namen: Maaike De Vreese uit Brugge is kandidaat voor het Vlaams Parlement en Yngvild Ingels uit Menen voor de Kamer.
Ze zijn beiden medewerkers op de gewezen kabinetten van respectievelijk Theo Francken en Jan Jambon. Maaike is criminologe van opleiding en studeerde aan de Universiteit van Gent waar ze bijkomend een lerarenopleiding volgde. Yngvild studeerde sociologie aan de universiteit van Gent.