Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.
Burgemeester Joachim Coens laat zich tijdens de informateursopdracht die hij samen met Georges-Louis Bouchez kreeg van de koning tijdelijk vervangen als burgemeester van Stad Damme.
Eerste schepen Eveline Van Quekelberghe neemt tot en met vrijdag 20 december 2019 de taak van waarnemend burgemeester op zich.
“Ik wil me ten volle concentreren op mijn tijdelijke opdracht in functie van de regeringsvorming”, verduidelijkt burgemeester Joachim Coens. “Door de delegatie van mijn burgemeesterstaak wil ik de vlotte werking van het stadsbestuur garanderen.”
Schepen Eveline Van Quekelberghe liet eerder al weten dat ze klaar staat om de burgemeester te ondersteunen in functie van een goede werking van de stadsdiensten ten aanzien van de Damse burgers.