Nieuws

SIGO Eer­ne­gem bes­te Rode Neu­zen school

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Het Sint-Godelievecollege in Eernegem is uitgeroepen tot beste Rode Neuzen School van West-Vlaanderen. Dat werd deze morgen, in aanwezigheid van het Qmusic-ochtendtrio, op school gevierd. 

Het SIGO in Eernegem, met amper 97 leerlingen, zamelde maar liefst 16.134 euro in voor Rode Neuzen Dag. Dat maakte Vlaams minister van Onderwijs Hilde Crevits en schooldirecteur Koen Neuvroen bekend tijdens de ochtendshow van Qmusic door ter plaatse een grote piñata in Rode Neuzen-vorm kapot te slaan.

Sam De Bruyn, Wim Oosterlinck en Heidi Van Tielen trokken deze morgen naar Eernegem om er live radio te maken, om zo de leerlingen en leerkrachten van de school om hen te bedanken voor hun gulle bijdrage aan de goeddoelactie.

Fotogalerij

De redactie