In Zeebrugge is de nieuwe opleiding Smart Logistics voorgesteld. Het gaat om een samenwerking tussen de KU Leuven en een aantal West-Vlaamse topbedrijven.
De omschakeling naar de digitale wereld maakt logistiek slimmer. De opleiding die start in september, staat open voor ondernemers en studenten en zet onder meer in op het gebruik van artificiële intelligentie.
Geschikt personeel
Met 11.000 openstaande vacatures is de logistiek een sector waar het moeilijk is om geschikt personeel aan te trekken. En het probleem wordt alleen maar nijpender. De nieuwe opleiding mikt op mensen die zowel de logistiek als de technologie begrijpen.
De postgraduele opleiding is een samenwerking tussen KU Leuven en de campussen in West- en Oost-Vlaanderen.
Bernard Vanneuville
Bernard Vanneuville