Nieuws

Zink­gat is dicht, maar weg blijft afge­slo­ten: nog meer defec­ten in riolering”

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Het zinkgat in de Deinsesteenweg in Tielt is dicht, ook de toplaag is nu gegoten. Maar de weg gaat voorlopig nog niet open. Aquafin ontdekte nog meer defecten in de riolering, waardoor er andere gaten kunnen ontstaan.

Op de Deinsesteenweg in Tielt ontstond op 9 augustus een groot zinkgat, ter hoogte van het kruispunt met de Ringlaan. De oorzaak van het zinkgat was een ingestorte riolering. Het gat was zo’n 3,5 meter diep. Op het moment dat het wegdek wegzonk, stonden er gelukkig geen auto’s voor de verkeerslichten te wachten. Een aankomende auto kon nog op tijd remmen. 

Het gat in het wegdek is nu dus helemaal dicht, maar de steenweg blijft afgesloten voor alle verkeer, in beide richtingen, uit voorzorg. Wanneer de weg weer open kan, is voorlopig onduidelijk. Daarover volgt eerst nog overleg. De heropening is al twee keer uitgesteld.

Bekijk ook:

Ben Storme