Nieuws

Vracht­wa­gen tegen brug op E40, rij­baan weer vrij

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Op de E40 richting kust is de rijbaan ter hoogte van Jabbeke opnieuw vrij, na een ongeval 's nachts met een vrachtwagen. Dat meldt het Vlaams Verkeerscentrum. Tijdens de ochtendspits stond er tot ongeveer anderhalf uur file.

Het ongeval gebeurde even na 1 uur op de autosnelweg richting de kust. Ter hoogte van Jabbeke kwam een vrachtwagen met Tsjechische nummerplaat tegen de pijler van een brug terecht. De hulpdiensten moesten de bestuurder uit zijn benarde positie bevrijden. Het slachtoffer werd zwaargewond overgebracht naar het ziekenhuis, maar verkeert niet in levensgevaar. Door de klap zal de stabiliteit van de brug gecontroleerd moeten worden.

Door de takelwerken ontstond dinsdagochtend een lange file op de E40. Op een bepaald moment was het vanaf Oostkamp anderhalf uur aanschuiven. Vanuit Antwerpen richting kust kregen bestuurders het advies om de E34 en de A11 te nemen. Ondertussen is het ongeval afgehandeld en zou de hinder snel achter de rug moeten zijn.

Ben Storme
Belga

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?