Verkeershinder op E40 richting kust

Op de E40 richting kust gaat het maandagochtend traag door een ongeval met acht personenwagens in Nevele.
Er vielen geen gewonden, maar het is er momenteel wel anderhalf uur aanschuiven. Het verkeerscentrum raadt automobilisten dan ook aan om de E40 te vermijden.
Het ongeval gebeurde maandagochtend rond 10 uur. Acht wagens waren erbij betrokken en daarvan moeten er vier getakeld worden. Door het ongeval waren twee van de drie rijstroken een tijdlang versperd en loopt de wachttijd er op. Momenteel is het anderhalf uur aanschuiven. Alle rijstroken zijn sinds kort wel opnieuw vrij.
Een prognose over hoe lang de hinder er nog zal aanslepen, heeft het Verkeerscentrum niet. Het raadt evenwel aan om de E40 te vermijden. Automobilisten die van Antwerpen komen, kiezen best voor de E34 in plaats van de E40. Wie vanuit Gent naar de kust wil, kan best omrijden via Kortrijk, of via de R4 eveneens voor de E34 kiezen.