Vrouw blijft in cel voor moord­po­ging met benzine

2016-07-15 00:00:00 - Vrouw blijft in cel voor moordpoging met benzine

De Brugse raadkamer heeft de aanhouding van een 29-jarige vrouw uit Oostkamp met een maand verlengd voor een moordpoging op haar partner.

Zij goot benzine in het bed van haar slapende vriend, maar het slachtoffer werd op tijd wakker. Vrijdagochtend rond 3 uur zou de verdachte benzine gehaald hebben in een tankstation vlakbij haar woning in de Brugsestraat in Oostkamp. In een nieuw verhoor beweerde de vrouw echter dat haar vriend de benzine gehaald had. In ieder geval goot ze die nacht de benzine in het bed waar haar partner lag te slapen. Het slachtoffer werd hierdoor gewekt en sleurde haar naar beneden. Uiteindelijk belde de man zelf naar de hulpdiensten.

Het onderzoek toonde al aan dat de vrouw op een andere plaats in huis wel degelijk brand stichtte. Dat vuurtje zou ze echter zelf onmiddellijk opnieuw gedoofd hebben. De verdachte beweert dat ze de feiten pleegde omdat ze het fysiek geweld van haar partner niet langer kon verdragen.

Belga