Nieuws

Vecht- en steek­par­tij in Kortrijk

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

In de uitloper van een vechtpartij in Kortrijk dit weekend waarbij acht minderjarigen bestuurlijk werden aangehouden kwam het gisterenavond tot een steekpartij waarbij twee gewonden vielen.

De aanleiding voor het geweld is niet duidelijk, bij de schermutselingen trok één iemand een mes en haalde daarmee uit. De slachtoffers verkeren niet in levensgevaar. Op basis van camerabeelden kon de politie drie meerderjarige verdachten arresteren.

Ondertussen heeft de stad een plaats- en contactverbod opgelegd aan de amokmakers tot het einde van de maand. Twee bendes gingen vrijdagavond elkaar te lijf in de winkelstraat en op het Schouburgplein rond 19u. De politie kwam tussenbeide en had versterking uit andere zones nodig. De vechtpartij van vrijdagavond kreeg nog een uitloper op zaterdagnamiddag bij een steekpartij in de Zwevegemsestraat. 

Na een steekpartij tussen twee bendes hield de politie een extra oogje in het zeil https://t.co/IrwdFTiq1s https://t.co/T9pMqWqIBD

— Sander VNieuwenhuyse (@VNieuwenhuyse) August 28, 2016

De redactie