Nieuws

Opnieuw drugs­spo­ren in vissersbootje

2016-01-20 00:00:00 - Opnieuw drugssporen in vissersbootje

De scheepvaartpolitie heeft gisteren drugssporen ontdekt in een vissersbootje dat aangemeerd lag in de haven van Nieuwpoort.

Het bootje was in de namiddag de haven binnengevaren, vermoedelijk met averij. Daarom werd het gecontroleerd door de scheepvaartpolitie. Aan boord bevonden zich  drie Nederlanders en één Bulgaar.   De politie trof 10.000 euro aan en sporen van cocaïne. De boot wordt nog gescand om te kijken of er nog meer verdovende middelen in verborgen zitten. De vier bemanningsleden zijn intussen aangehouden en verschijnen vrijdag voor de raadkamer.

Het parket onderzoekt of er een link bestaat met het aangespoelde vaartuig in Cadzand eind vorige week.  Daarin is een grote hoeveelheid cocaïne  aangetroffen.

De redactie