Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.
Een Nederlander die eerder al veroordeeld was voor doodslag op een man van 41 uit Menen, heeft in beroep een zwaardere straf gekregen.
Naast de maximumstraf van 20 jaar cel blijft hij ook nog eens 10 jaar ter beschikking van de strafuitvoeringsrechtbank. De man was in beroep gegaan omdat hij de feiten ontkende.
Het hof van beroep veroordeelt de Nederlander van 55 nu ook voor diefstal van de bankkaart en de auto van het slachtoffer. Zijn ex-vrouw krijgt net zoals in eerste aanleg de vrijspraak. De Nederlander bracht het slachtoffer begin 2014 om het leven met 14 messteken. De man uit Menen had het Nederlandse gezin onderdak geboden. Toen hij ontdekte dat ze hem bestalen, vroeg hij hen om te vertrekken. Dat moets hij uiteindelijk met zijn leven bekopen.