Vrijdag en zaterdag werden er tijdens de Rally van Vlaanderen snelheidscontroles gehouden. Eén van de deelnemers moest zijn rijbewijs inleveren nadat hij tijdens een verbindingsrit werd geflitst aan 106 kilometer per uur in de bebouwde kom.
Vrijdag werden er voor aanvang van de rally 272 overtredingen op 3.230 gecontroleerde wagens vastgesteld. Tijdens de manches op vrijdag werden er 124 bestuurders op 1.547 voertuigen geflitst. Zaterdag werden er 4.725 voertuigen gecontroleerd. Daarvan reden er 267 oftewel 5% te snel.
106 km/uur in bebouwde kom
Zaterdag werd er een rallywagen tijdens een verbindingsrit geflitst aan 106 km per uur. De piloot zijn rijbewijs werd onmiddellijk voor 15 dagen ingetrokken. Daardoor moest hij de wedstrijd staken.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?