Nieuws

Fout­par­keer­der valt agent aan in Roeselare

2019-11-01 00:00:00 - Foutparkeerder valt agent aan in Roeselare

In de Ooststraat, in het centrum van Roeselare, heeft een koerier donderdag een agent aangevallen. De politieman had de man aangesproken omdat hij fout geparkeerd stond. Dat schrijft Het Nieuwsblad.

Donderdagmiddag rond 14 uur vond een koerier geen parkeerplaats in de Roeselaarse centrumstraat, waarna hij besliste om zijn vrachtwagen dubbel te parkeren. Als gevolg van die beslissing kon het verkeer slechts moeilijk passeren en er ontstond een file in de Ooststraat.

Een politieagent vroeg de man om zijn vrachtwagen te verplaatsen en wilde de man bekeuren. Daarop ontstond er een discussie en kwam het uiteindelijk zelfs tot schermutselingen tussen de twee. De koerier gaf de agent enkele klappen op het hoofd waarbij de agent lichtgewond raakte. Dankzij de versterking van andere agenten kon de koerier even later overmeesterd worden.

De koerier werd in toepassing van het snelrecht onmiddellijk gedagvaard. De betrokken agent moest met verwondingen naar het ziekenhuis.

De redactie