In de Poperingse deelgemeente Roesbrugge, die amper 750 inwoners telt, zijn er problemen met hangjongeren, die rondhangen in de omgeving van het OC Karel De Blauwer.
De problemen gaan van intimidatie en nachtlawaai over pesten tot vandalisme. In het OC vinden heel wat naschoolse activiteiten plaats, onder andere lessen van de Poperingse Kunstacademie. Omdat kinderen, maar ook leerkrachten, zich bedreigd voelen, gebeuren die lessen nu zelfs achter gesloten deuren.
Ook bij de lessen Afrikaanse dans door de sportdienst zijn er al problemen geweest. De politie is bezig met het onderzoek en houdt er nu geregeld toezicht. De daders zijn in het vizier van de politie. Het zou gaan om minderjarigen. Hun ouders hebben al enkele keren de politie op bezoek gekregen. Het zou gaan om een problematische opvoedingssituatie.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?