Nieuws

Bela­gers Milan krij­gen cel­straf van 30 maanden

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

De belagers van Milan Derammelaere (15) uit Deerlijk, die bij hem inbraken en hem opsloten, krijgen een celstraf van 30 maanden.

Twee mannen van 19 jaar en 20 jaar uit Menen en Harelbeke staan terecht voor diefstal met geweld, afpersing en vrijheidsberoving. In juli zouden ze binnengedrongen zijn in een woning in de Beverenstraat in Deerlijk. Toen bleek dat zoon Milan thuis was sloegen ze hem en sloten ze de jongen op in een hok. Beiden hebben een blanco strafblad. Ze kregen een celstraf van 30 maanden, waarvan 18 maanden effectief voor de ene, en 15 maanden effectief voor de andere.

Een derde, uit Waregem, stond enkel terecht voor inbraak. Hij krijgt een werkstraf van 50 uur en een voorwaardelijke boete van 400 euro.

Jeroen Vercruysse

jeroen.vercruysse@focus-wtv.be

Jeroen Vercruysse
Ben Storme