Nieuws

Top­man Com­pag­nie Het Zou­te ver­laat bedrijf

2016-07-12 00:00:00 - Topman Compagnie Het Zoute verlaat bedrijf

Compagnie Het Zoute kondigt vandaag aan dat haar Afgevaardigde Bestuurder, MPM Consult, vertegenwoordigd door Philippe Muylle, besloten heeft zijn loopbaan te heroriënteren om een nieuwe uitdaging aan te gaan

Hij zet zijn uitvoerende functie bij Compagnie Het Zoute stop en zal zich onder andere wijden aan de ontwikkeling van de Jachthaven van Cadzand-Bad.

“Philippe Muylle heeft een vruchtbare bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van de recreatieve activiteiten en de vastgoedpromotie binnen onze groep. Hij stond aan de basis van de succesvolle groei en uitbreiding van Compagnie Het Zoute naar nieuwe markten”, verklaart Bernard Jolly, Voorzitter van de Raad van Bestuur van Compagnie Het Zoute.

Het dagelijks bestuur zal tijdens een overgangsperiode beheerd worden door het Directiecomité. Compagnie Het Zoute, is een vastgoedontwikkelaar en is actief in België, Frankrijk en Nederland.

De redactie