Alle steden en gemeenten maken hun financiële plannen op voor 2017. In Kuurne ligt de renovatie van de bibliotheek op tafel. Net als de vernieuwing van het marktplein van Sente en een uitbreiding van het bedrijvenpark.
In 2017 wordt onder andere werk gemaakt van de renovatie en uitbreiding van de bibliotheek. Het gemeentebestuur trekt hiervoor 450 000 euro uit over de 2 jaren. Daarnaast wordt het marktplein van Sente in een nieuw kleedje gestoken, dit moet het plein tegen de zomer van 2017 groener en verkeersveiliger maken. Kostenplaatje van het project in Sente: 200.000 euro.
Ook het bedrijvenpark breidt verder uit met 18 hectare. Naast transport Deruddere, die er nu al is, komen de eerste bedrijven er zich in 2017 vestigen. Daarnaast verdwijnt de leegstand in het bestaande bedrijvenpark. Nieuwe spelers zoals Facq, Verhelst, Revor en anderen komen naar Kuurne.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?