Nieuws

Kine­po­lis was winst­ge­vend in der­de kwartaal

Voor het eerst sinds het begin van de coronacrisis is Kinepolis erin geslaagd een kwartaal met winst af te sluiten. Nochtans kwamen er een pak minder mensen naar de bioscoopzalen dan voor de crisis.

Hoeveel winst de bioscopengroep maakte, staat niet in de kwartaalupdate. Bezoekerscijfers staan er wel in: Kinepolis ontving in het derde kwartaal, van 1 juli tot 30 september, 7,1 miljoen bezoekers in zijn cinemazalen. 

Positieve trend

Dat is maar 70,5 procent van het bezoekersaantal in dezelfde periode in 2019. De bezoekerstrend evolueerde wel maand na maand positief, zegt het bedrijf.  Kinepolis slaagde er wel in zijn klanten meer te doen betalen. Zowel de opbrengsten per bezoeker uit de ticketverkoop als die uit de verkoop van dranken en snacks stegen.

Belga