De gloednieuwe bankautomaat in Moorsele was een dag na de feestelijke opening al kapot. Het doel van de Wevelgemse deelgemeente is om de bankautomaat te herstellen tegen volgende week woensdag.
De bankautomaat kwam er op initiatief van een gemeentebestuur. Het was ook de eerste "gemeentelijke" bankautomaat van België en de gemeente Moorsele zou er zo'n 126.000 euro over vier jaar voor hebben betaald.
Technische fout
De oorzaak van de kapotte bankautomaat zou een technische fabricage fout zijn of een intern contact. Het automaat was wel meteen zeer populair bij de inwoners. Er werd veel geld afgehaald de eerste dagen en ongeveer een derde van de inwoners had al gebruik gemaakt van de bankautomaat.
Volgende week gerepareerd
Het doel van de gemeente Moorsele is om de bankautomaat tegen volgende week woensdag hersteld te hebben. Vandaag kwamen er techniekers kijken naar het toestel om te analyseren wat er precies fout is en een volledig herstel tegen volgende week woensdag lijkt zeker mogelijk.
Lees ook:
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?