Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.
In de zomer van 2022 opent er in Waregem een vestiging van Albert Heijn. Dat raakte vandaag bekend. Alle vergunningen zijn in zicht om het project te realiseren.
West-Vlaanderen is een regio waar Albert Heijn nog kan en wil groeien. "Ze zien ons hier graag komen," klink het bij Albert Heijn. "Onze scherpe prijzen, ons verrassend assortiment en onze persoonlijke service slaan aan in de regio".
De winkel komt in winkelcentrum Het Pand in het centrum van Waregem. Het winkelcentrum sluit binnenkort voor anderhalf jaar de deuren voor een grondige renovatie. Bij de heropening, in de zomer van 2022, opent de nieuwe vestiging van Albert Heijn.
Kristof Chanterie, schepen van economie is blij met de komst van de Nederlandse supermarktketen. "Wij zijn ervan overtuigd dat Albert Heijn een absolute trekker zal worden voor het winkelcentrum en de trigger zal zijn om ook andere aantrekkelijke spelers naar Het Pand in Waregem te halen. Wij blijven daarenboven ijveren voor een mooie verhouding tussen grotere retailers en kwalitatieve detailhandelszaken om een divers aanbod te kunnen blijven bieden aan de consument.