Nieuws

50 jobs op de hel­ling bij bedrijf dat net prijs won

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Het familiebedrijf De Zetel uit Ardooie heeft op een speciale ondernemingsraad de intentie om in vereffening te gaan aangekondigd.  De redenen daarvoor zijn de jarenlange dalende omzet, aanhoudende verliescijfers en de precaire financiële situatie van de onderneming.

Als De Zetel effectief in vereffening zou gaan, sluit de firma en staan 51 werknemers op straat, de meeste van hen zijn 50-plussers. Het gaat om 44 arbeiders en 7 bedienden.

De Zetel won eind januari nog de Henry van de Velde Company Gold Award. Het Ardooise bedrijf begon ooit als lokale schrijnwerkerij die stoelen maakte voor keuken en kerk, maar het heeft intussen een eigen designcollectie, in samenwerking met toonaangevende ontwerpers. Er worden wekelijks zo’n 3.000 stoelen gemaakt.

Bekijk ook:

De redactie

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?