Ruth Verhelst uit Kortrijk kan al heel wat muzikale adelbrieven voorleggen. Ze is vanavond in Alles Goed! te gast met Witches Brew.
Ruth Verhelst uit Kortrijk kan al heel wat muzikale adelbrieven voorleggen. Als freelance basgitariste speelde ze bij Novastar, Daan, en nu bij Praga Khan en ze was ooit backing vocal bij Mariah Carey.
En sinds begin dit jaar is er Witches Brew. Ze doet dat samen met Marie-Sophie Talbot uit Brussel, ooit tweede op het Eurovisie Songfestival met Urban Trad. Witches Brew is een jazzproject waarbij de dames op verschillende instrumenten spelen. Ze spelen werken van verschillende vrouwelijke componisten waar ze een eigen arrangement voor gemaakt hebben.
Leve de vrouwen in de muziek dus en dat Ruth en Marie-Sophie voor meer dat twee tellen zie je vanavond is Alles Goed!.