Bregt Lambrecht en Pieter Plaetinck tonen straks hun kunsten op dancefestival Tomorrowland. De eerste als goochelaar Armand Magic en de andere als DJ Peter Blaze.
Dit weekend worden er ongeveer 400.000 festivalgangers verwacht op Tomorrowland in de Schorre in Boom. Het dancefestival pakt traditiegetrouw uit met een sterke affiche. Onder hen ook enkele West-Vlamingen.
Armand Magic, in het dagelijkse leven Bregt Lambrecht, staat binnenkort voor de tweede keer op Tomorrowland. Hoewel de Dudzelenaar het verlossende nieuws pas vorige week te horen kreeg, is hij klaar om het beste van zichzelf te geven.
Ook Pieter Plaetinck uit Tielt zien we straks aan het werk op het grootste dancefestival van de wereld. Als DJ Peter Blaze maakt hij vandaag al zijn debuut in Boom. Zelf ziet de DJ dat als de bekroning van een lange carrière.