Nieuws

Nieuw fes­ti­val in Brug­ge: Amok

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Kunstencentrum  KAAP lanceert een nieuw festival in Brugge: AMOK. Tien dagen lang zijn er op verschillende locaties in en rond De Republiek concerten, gesprekken met artiesten en performances.

10 dagen lang, palmen muzikanten, kunstenaars en andere creatieve geesten een 20-tal locaties in, in de Brugse Sint-Jakobsbuurt.

Tijdens AMOK duikt kunstencentrum KAAP tien dagen lang in de Brugse Stadsrepubliek, een eigentijds stadsontwikkelingsproject in de Sint-Jakobsbuurt. AMOK wil de stadswijk verklanken, verbeelden en verbinden met meer dan 50 concerten of voorstellingen en zo'n 200 artiesten. Zo komt het Amsterdamse muziekensemble Ikarai langs, zij creëerde een muziekscore voor de meest legendarische bokswedstrijd ooit. 

De redactie