Bijna 80 groepen met circusacts of straattheater waren van het weekend present in Ieper voor de Gevleugelde Stad. Ze komen er gratis spelen, want steeds meer buitenlandse organisatoren vinden de weg naar Ieper.
Gevleugelde Stad brengt vraag en aanbod samen. Artiesten die hier een goede beurt maken, halen boekingen binnen, zo eenvoudig is het.
Uit vijf continenten
"We stellen meer en meer vast dat de Gevleugelde Stad enerzijds bij de artiesten wereldwijd bekend geraakt, want ze schrijven in vanuit 5 continenten. Anderzijds zijn ook steeds meer buitenlandse organisatoren aanwezig. Ik denk dat een derde uit het buitenland komt", zo zegt Jan Victoor van De Gevleugelde Stad.
Gevleugelde Stad trekt bij mooi weer een massa toeschouwers naar de binnenstad en de vestingen. Maar het blijft in de eerste plaats een promotiefestival met veel verrassende acts waarbij het publiek graag betrokken wordt.