Josefien Deloof uit Loppem heeft de publieksprijs van Humo’s Rock Rally gewonnen. Ze staat nog maar een goed jaar op de planken met gitaar en eigen songs en valt al meteen in de prijzen.
Voor Humo’s Rock Rally stond ze er wel met een voltallige band. Josefien Deloof heeft een heel eigen stemkleur en zingt vooral over de gewone dingen van het leven.
Josefien overleefde eerst de préselecties in De Zwerver in Leffinge en de halve finale in de Vooruit in Gent. De echte finale halen van Humo’s Rock Rally in de AB in Brussel is voor aankomend talent een absolute droom. In de AB in Brussel kaapte de 19-jarige West-Vlaminge bovendien de publieksprijs weg en daar is ze trots op. “Als je één van de prijzen mag meenemen, dat is fantastisch hé. Ik ben heel blij. De sociale media ontploffen. Het is heel leuk om dat allemaal mee te maken.”