In het Kortrijkse ziekenhuis AZ Groeninge is een jonge kunstenaar een grote muurtekening aan het maken in de nieuwe cafetaria.
Het kunstwerk is een voorsmaakje van en een blijvende herinnering aan de tentoonstelling In Love with Beauty’, straks in Transfo in Zwevegem van curator Klaus Verscheure.
Gentenaar Steven Baelen, die geboren is in Roeselare en een deel van zijn jeugd doorbracht in Passendale, moet vrijdag klaar zijn met zijn grote muurtekening . Hij zal er dan twee weken aan gewerkt hebben. Op 16 maart zullen de patiënten ze dan kunnen bewonderen wanneer de cafetaria opent. Straks in Zwevegem zal Baelen ook enkele werken tentoonstellen, net als meer dan 30 andere internationale kunstenaars.
De opbrengst van de veiling dan gaat onder meer naar het fonds Oncologie van AZ Groeninge.