Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.
Het hele weekend kunnen muziekliefhebbers terecht in De Panne voor Festival Aan Zee. Onder meer Laura Tesoro, De Jeugd van Tegenwoordig en de opkomend West-Vlaamse band Mooneye toonden er al het beste van zichzelf.
Er stond zaterdag een strakke wind op het strand van De Panne. Met stevige rukwinden en regenbuien is het niet meteen het ideale festivalweer, maar dat kon de bezoekers van Festival Aan Zee niet tegenhouden.
Zwevegemse band
In de grote mainstage-tent konden de bezoekers zich ondertussen verwarmen aan de muziek van Mooneye. De Zwevegemse band won begin februari De Nieuwe Lichting, de zoektocht naar nieuw muzikaal talent van Studio Brussel.
Dit jaar was het de vijftiende keer dat Festival Aan Zee plaatsvond. De eerste festivaldag trok alvast zo’n 8.000 mensen naar het strand van De Panne.