De schoonheid van imperfectie
Fotografe Emilie Bonjé uit Nieuwpoort portretteerde 51 kindjes met het Syndroom van Down voor haar lens. Alle foto’s stelt ze binnenkort tentoon in de Sint-Niklaaskerk in Gent.
Emilie kende niemand met het Syndroom van Down tot haar neefje Emile iets meer dan 2 jaar geleden geboren werd. Samen met haar familie ontdekte ze dat kinderen met Down gewoon zichzelf zijn, lief en puur. En soms ook een beetje koppig en eigenzinnig.
Daardoor kijkt de fotografe nu anders naar mensen met het syndroom. Emilie liet haar inspireren om een portrettenreeks te maken van kindjes met Down. De reeks heet “De schoonheid van imperfectie” en haar foto’s worden eind maart tentoongesteld in de Sint-Niklaaskerk in Gent.
In Alles Goed! ontdekt Ann-Sofie hoe Emilie te werk is gegaan om de 51 kindjes te portretteren.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?