Vandaag is het Brugge Foto Festival officieel geopend. Het evenement organiseert fototentoonstellingen op 10 verschillende plaatsen in het stadscentrum. Eén van de exposanten is de Brugse surrealist Sammy Slabbinck die de platenhoes van het laatste album van Leonard Cohen ontwierp.
Het evenement startte met een mini-concert van de groep Nordmann die onlangs een nieuw album uitbracht. De hoes hiervan is ontworpen door Sammy Slabbinck die zijn werk toont op het festival.
Sammy Slabbinck wordt vaak aangesproken op zijn speciale ontwerpen van platenhoezen. Hij gaat meestal aan de slag met oude magazines die hij dan verknipt. Daarvan maakt de Bruggeling dan surrealistische collages. Een aantal opvallende werken van hem zijn nu in het concertgebouw tentoongesteld.
Brugge Foto Festival loopt nog tot 7 januari.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?