Al 10.000 bezoekers voor ‘Surf Tribe’

Precies één maand na de opening zijn al meer dan 10.000 mensen de fototentoonstelling 'Surf Tribe' gaan bekijken in Knokke-Heist.
Sarah Roelandt uit Knokke-Heist was dinsdagmorgen om 11 uur, precies één maand na de opening, bezoeker nummer 10.389. Ze werd in de bloemen gezet door burgemeester Graaf Leopold Lippens, schepen Annie Vandenbussche en fotograaf Stephan Vanfleteren. Ze kreeg ook nog een door Vanfleteren gesigneerd fotoboek cadeau.
Meer dan verwacht
Met ruim 10.000 bezoekers op 1 maand tijd, overstijgt de expo alle verwachtingen, zegt Knokke-Heist. De 70 zwart-wit portretten van Stephan Vanfleteren tonen de surfer op zijn puurst en slaan duidelijk aan bij het grote publiek. In opdracht van Cultuurcentrum Knokke-Heist trok Vanfleteren de wereld rond om surfers te fotograferen.
De expo loopt nog tot en met 27 mei in Cultuurcentrum Scharpoord in Knokke-Heist.