Sport

Ver­sla­gen­heid groot bij BCO na over­lij­den spe­ler Charleroi

De eerste halve finalewedstrijd van de play-offs in het basket tussen BC Oostende en Charleroi werd verplaatst naar vrijdagavond.

Normaal zou de eerste wedstrijd gisteren gespeeld worden, maar door het plotse overlijden van een Charleroispeler, de 20-jarige Deense international Rasmus Larsen, werd de wedstrijd uitgesteld. De verslagenheid is groot, ook bij basketbalclub Oostende. Het is alweer een tragedie in de Belgische topsport, na het overlijden van voetballers Gregory Mertens (24) en Tim Nicot (23).

Door het overlijden van Rasmus Larsen wordt de eerste confrontatie in de halve finales van de play-offs tussen Oostende en Charleroi, verplaatst naar vrijdagavond. Ook de andere matchen schuiven op.

De redactie

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?